Zechik Systemy

ZECHiK Systemy

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie kompletnych instalacji wewnętrznych. Oferujemy usługi w pełnym zakresie - od doradztwa technicznego, poprzez projekt, dostawę, montaż po uruchomienie i serwis.

ZECHiK Serwis

ZECHiK Serwis

Oferujemy ekspercki poziom wsparcia i serwisu technicznego w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, ogrzewania i systemów skojarzonych. Zapewniamy wsparcie 24h na dobę 365 dni w roku na terenie całego kraju, szybki czas reakcji na zgłoszenie (nawet do 1 godziny), okresowe wizyty serwisowe (cotygodniowe, miesięczne, kwartalne, inne).

ZECHiK Urządzenia

ZECHiK Urządzenia

W naszej ofercie posiadamy chillery ADsorpcyjne, ABsorpcyjne, Wieże chłodnicze,Urządzenia dla klimatyzacji precyzyjnej (close control) oraz specjalnego przeznaczenia.

 

Wiedza i doświadczenie.

Jesteśmy inżynierami-praktykami. Wiedzę i doświadczenie zdobywamy od 20 lat, śledząc coraz to nowsze trendy i technologie. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w dziedzinie systemów skojarzonych, klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania.

Poznaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki rozwiązań i urządzeń oferowanych przez czołowych światowych producentów. Analizujemy, porównujemy oraz oceniamy ich skuteczność w wielu różnych zastosowaniach i w wielu różnych obiektach. Bierzemy pod uwagę zarówno mocne jak i słabe strony, zestawiamy jakość i efektywność energetyczną z ceną i kosztami eksploatacji. Każdy zaprojektowany przez nas system zostaje optymalnie dopasowany do wymagań Klienta.

Kompleksowość i rozwiązania dedykowane.

Oferujemy kompleksowe usługi „pod klucz”. Z Klientem współpracujemy zaczynając od analizy jego potrzeb, poprzez zaprojektowanie systemu i dobór urządzeń, aż po dostawę, montaż i uruchomienie. Ponad to prowadzimy profesjonalne szkolenia techniczne, a także zapewniamy serwis i wsparcie w trakcie eksploatacji inwestycji.

Lubimy wyzwania.

Projektujemy i wdrażamy zarówno systemy klasyczne jak i te dedykowane – wymagające dopasowania do specyficznych potrzeb lub podwyższonych standardów. W przypadku braku możliwości zastosowania typowych rozwiązań, projektujemy i wykonujemy urządzenia „skrojone na miarę” w oparciu o komponenty uznanych światowych marek. Proponujemy również technologie o obniżonych kosztach eksploatacji – systemy skojarzone pozwalające na odzysk energii z ciepła odpadowego. Mamy ogromną motywację do pracy nad nieszablonowymi projektami.

Zaufanie, jakość i bezpieczeństwo.

Wraz z upływem czasu technologie i urządzenia starzeją się. Są nieubłaganie wypierane przez coraz to nowsze i lepsze rozwiązania. Jednak czas pozytywnie wpływa na rozwój naszej firmy. Szkolimy się, pogłębiamy przekrojową wiedzę branżową, a następnie doskonalimy w ją praktyce. Nasz zespół specjalistów posiada ogromny potencjał i kulturę współpracy, które trudno znaleźć wśród najtańszych ofert na rynku.

Nasza ekspercka wiedza ma wartość. Nasze doświadczenie daje mocne podstawy do zaufania. Współpraca z nami gwarantuje wysoką jakość usług oraz efektywność i bezpieczeństwo inwestycji.