Zechik Systemy

ZECHiK Systemy

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie kompletnych instalacji wewnętrznych. Oferujemy usługi w pełnym zakresie - od doradztwa technicznego, poprzez projekt, dostawę, montaż po uruchomienie i serwis.

ZECHiK Serwis

ZECHiK Serwis

Oferujemy ekspercki poziom wsparcia i serwisu technicznego w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, ogrzewania i systemów skojarzonych. Zapewniamy wsparcie 24h na dobę 365 dni w roku na terenie całego kraju, szybki czas reakcji na zgłoszenie (nawet do 1 godziny), okresowe wizyty serwisowe (cotygodniowe, miesięczne, kwartalne, inne).

ZECHiK Urządzenia

ZECHiK Urządzenia

W naszej ofercie posiadamy chillery ADsorpcyjne, ABsorpcyjne, Wieże chłodnicze,Urządzenia dla klimatyzacji precyzyjnej (close control) oraz specjalnego przeznaczenia.

 

Wiedza i doświadczenie.

Jesteśmy inżynierami-praktykami. Wiedzę i doświadczenie zdobywamy od 20 lat, śledząc coraz to nowsze trendy i technologie. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w dziedzinie systemów skojarzonych, klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania.

Poznaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki rozwiązań i urządzeń oferowanych przez czołowych światowych producentów. Analizujemy, porównujemy oraz oceniamy ich skuteczność w wielu różnych zastosowaniach i w wielu różnych obiektach. Bierzemy pod uwagę zarówno mocne jak i słabe strony, zestawiamy jakość i efektywność energetyczną z ceną i kosztami eksploatacji. Każdy zaprojektowany przez nas system zostaje optymalnie dopasowany do wymagań Klienta.

Kompleksowość i rozwiązania dedykowane.

Oferujemy kompleksowe usługi „pod klucz”. Z Klientem współpracujemy zaczynając od analizy jego potrzeb, poprzez zaprojektowanie systemu i dobór urządzeń, aż po dostawę, montaż i uruchomienie. Ponad to prowadzimy profesjonalne szkolenia techniczne, a także zapewniamy serwis i wsparcie w trakcie eksploatacji inwestycji.

Lubimy wyzwania.

Projektujemy i wdrażamy zarówno systemy klasyczne jak i te dedykowane – wymagające dopasowania do specyficznych potrzeb lub podwyższonych standardów. W przypadku braku możliwości zastosowania typowych rozwiązań, projektujemy i wykonujemy urządzenia „skrojone na miarę” w oparciu o komponenty uznanych światowych marek. Proponujemy również technologie o obniżonych kosztach eksploatacji – systemy skojarzone pozwalające na odzysk energii z ciepła odpadowego. Mamy ogromną motywację do pracy nad nieszablonowymi projektami.

Zaufanie, jakość i bezpieczeństwo.

Wraz z upływem czasu technologie i urządzenia starzeją się. Są nieubłaganie wypierane przez coraz to nowsze i lepsze rozwiązania. Jednak czas pozytywnie wpływa na rozwój naszej firmy. Szkolimy się, pogłębiamy przekrojową wiedzę branżową, a następnie doskonalimy w ją praktyce. Nasz zespół specjalistów posiada ogromny potencjał i kulturę współpracy, które trudno znaleźć wśród najtańszych ofert na rynku.

Nasza ekspercka wiedza ma wartość. Nasze doświadczenie daje mocne podstawy do zaufania. Współpraca z nami gwarantuje wysoką jakość usług oraz efektywność i bezpieczeństwo inwestycji.

   

Inteligentny rozwój

Dotacja na kapitał obrotowy dla ZECHIK Sp. z o.o.

Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N)

Całkowita wartość projektu wynosi 220 979.31 zł, w tym dofinansowanie z Funduszy Europejskich 220 979.31 zł.

 


 

"Innowacyjna technologia produkcji aDsorpcyjnego agregatu wody lodowej" w ramach Programu INNOTECH, w ścieżce programowej Hi-Tech.

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

CEL I REALIZACJA PROJEKTU 

Celem projektu jest przeprowadzenie badań przemysłowych oraz prac rozwojowych zmierzających do zdobycia nowej wiedzy technicznej niezbędnej do opanowania innowacyjnej technologii produkcji aDsorpcyjnego agregatu wody lodowej oraz zaprojektowanie, stworzenie prototypu i jego przetestowanie w ramach prac rozwojowych.

Idea nowego rozwiązania sprowadza się do wypełnienia, w pewnym stopniu zmodyfikowanej w stosunku do stanu obecnego, obudowy agregatu wieloma modułami zawierającymi adsorbent - silikażel, które w czasie pracy agregatu będą podlegały procesom adsorpcji i desorpcji. Nowa technologia zakłada zwiększenie stopnia wymiany ciepła, co znacznie zwiększy wydajność adsorbentu.