ZECHiK Systemy

Kariera

Firma ZECHiK sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

Kierownik Robót Sanitarnych

Zakres obowiązków:

Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
Organizacja i koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac Weryfikacja kalkulacji kosztowych
Analiza dokumentacji technicznej
Monitoring kosztów budowy
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
Nadzór nad przestrzeganiem BHP

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska
Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
Rzetelność i uczciwość
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów
Samodzielną i odpowiedzialną pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy

Specjalista ds. zakupów

Negocjowanie cen, warunków płatności i terminów dostaw

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami

Realizacja procesu zamówień

Koordynacja i nadzorowanie dostaw

Kontrola kosztów

Umiejętność prowadzenia negocjacji

Dobra znajomość rynku instalacyjnego

Co najmniej roczne doświadczenie w branży

Bardzo dobra organizacja pracy

Wykształcenie wyższe, kierunek wentylacja i klimatyzacja

Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Ciekawą pracę w stabilnej firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość aktywnego uczestniczenia w rozwoju firmy

Kosztorysant robót sanitarnych

Opis stanowiska pracy:

Sporządzanie wycen/kosztorysów ofertowych

Przygotowanie kalkulacji i ofert cenowych na roboty instalacyjne w zakresie branży sanitarnej

Wizje lokalne kosztorysowania na terenie inwestycji

Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

Analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia

Sporządzanie zapytań ofertowych

Weryfikacja kompletności ofert

Wymagania wobec Kandydatów:

Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu kosztorysów/ wycen robot instalacyjnych

Znajomość branży

Obsługa programów: Norma, Zuzia, AutoCAD, Ms Office

Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

Umiejętność wyceny instalacji wody lodowej

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach,

Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

Monter instalacji klimatyzacyjnych / serwisant

  • Realizacja zadań związanych z montażem systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • Przegląd, konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie - średnie techniczne
  • Znajomość czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w prace, dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Szkolenia z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa
  • Możliwość dalszego rozwoju i zdobycie bogatego doświadczenia
  • Umowę o pracę na pełen etat